Altglienicke – Chem Leipzig İddaa Tahmini (3 Şubat)

Amateurstadion stadında oynanacak olan VSG Altglienicke – BSG Chemie Leipzig karşılaşması 2023-02-03 21:00 tarihinde yapılacak.

BSG Chemie Leipzig – VSG Altglienicke Maçı Önemli İstatistikler

BSG Chemie Leipzig – VSG Altglienicke arasında yapılan son maçta BSG Chemie Leipzig maç sonunda 1 gol atarken, VSG Altglienicke ise 2 gol ile karşılaşmayı tamamlamıştı. VSG Altglienicke oynadığı son maçta Energie Cottbus ile karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada oyun (Energie Cottbus [0 – 2] VSG Altglienicke) olarak sonuçlanmıştı. 2023-01-29 15:00 tarihinde yapılan BSG Chemie Leipzig – Babelsberg 03 karşılaşmasında maç (BSG Chemie Leipzig [1 – 1] Babelsberg 03) olarak bitmişti. Almanya Böl. Lig, Kuzey Doğu sıralamasında 27 puan ile 9. sırada yerini alan VSG Altglienicke bu sezonda 17 karşılaşmada yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplamda 36 gol attı ve 23 gol yedi. Katıldığı karşılaşmalardan 7 maçı kazanırken, 6 maçta berabere kaldı ve 4 maçta ise mağlup oldu. Toplamda kazanma oranı ise %41. Almanya Böl. Lig, Kuzey Doğu 6. sırada yerini koruyan BSG Chemie Leipzig bu sezonda ligte oynadığı 16 maçta toplamda 28 gol atarken, 21 gol yedi. 8 maçı kazanırken, 5 maçta berabere kaldı ve 3 maçı ise kaybetti. Oynadığı maçları kazanma oranı ise yüzde 50.

VSG Altglienicke – BSG Chemie Leipzig Sakat ve Cezalı Listesi

VSG Altglienicke için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.
BSG Chemie Leipzig için sakat veya cezalı oyuncu bilgisi bulunmamaktadır.

EDİTÖR ANALİZİ:
Altglienicke’nin, bu sahada oynadığı son 7 lig maçının tamamında karşılıklı goller atıldı. Chemie Leipzig ise deplasmanda oynadığı 7 lig maçının 6’sında skor buldu. Son 4 maçının tamamında karşılıklı gol var bahsi kazandırdı. 2 takımın gollü maçlarına bir yenisini eklemesini bekliyorum.

İDDAA KODU: 962347
TAHMİN: Karşılıklı Gol Var
ORAN: 1.46

 


Benzer içerikler

Bir cevap yazın

Alt taraftan yorum yazabilirsiniz. Sorunuz varsa yine buradan sorabilirsiniz, editörler sorunuzu cevaplayacaklardır.